//
o meblach...

Meble do salonu

Meble, które znów są modne. Pufy do wyboru, do koloru

Pufy w wielkim stylu wracają do naszych domów. Mebel, który kilkanaście lat temu był sprzedawany w większości zestawów w pewnym momencie popadł w kompletną niełaskę. Nikomu niepotrzebne pufy w najlepszym przypadku wynoszono na strych. A teraz wracają na należne im miejsce. Producenci mebli tworzą stylowe i ciekawe przedmioty, dalekie od kiczu.

Kiedyś pufa musiała spełniać kilka warunków, czyli być w miarę wygodna, dosyć ładna i ładowna. Wewnątrz siedzisk przechowywano wszelakie różności. Dziś w sklepach również takie znajdziemy, ale klienci swoją uwagę zwracają głównie na wygląd i jakość wykonania. W Black Red White ceny puf zaczynają się na 129 zł, kończąc na kwocie prawie 800 zł. Przekrój jest szeroki. Można nawet stwierdzić, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Oczywiście wybór nie zależy tylko i wyłącznie od kosztów. Osoby szukające pufy do swojego mieszkania na wstępie powinny sobie odpowiedzieć, jaką rolę ma spełniać mebel. Jeżeli tylko ozdobną, to nie musimy szukać przesadnie komfortowego wypełnienia siedziska. Po co komuś sprężyna falista i pianka skoro nikt tego nie odczuje. Zbędny będzie również pojemnik, jeżeli nie zamierzamy w nim czegoś przechowywać. Kwestia stylu zależy tylko i wyłącznie od gustu oraz wystroju wnętrza.

Na stronie http:/www.brw.com.pl/meble_tapicerowane/pufy zobaczymy, jak wiele istnieje możliwości doboru pufy. Począwszy od kolorów, po sposób tapicerowania. Wśród istotnych detali należy wymienić także to, na czym stoi pufa. Stopki mogą być z tworzywa, drewniane oraz w chromowanej stali szlachetnej w opcjach „premium”.

Do tego dochodzą fantazyjne kształty. Różnice w wysokości i szerokości w zależności od modeli sięgają od kilku do kilkunastu centymetrów. Są pufy kwadratowe, prostokątne i owalne. Jak widać bez trudu dopasujemy mebel do rozmiaru czy stylu pomieszczenia.  Trudno więc się dziwić, że pufy wracają do naszych łask i coraz częściej dokonujemy ich zakupu.

Meble i dodatki –  www.brw.com.pl

Dyskusje

No comments yet.

Napisz komentarz