//
o meblach...

Meble do kuchni

Zrób sobie bar

Zrób sobie bar

Nie trzeba prowadzić własnego interesu, żeby nabyć stoliki barowe. W jakiej sytuacji się one najlepiej sprawdzają? Jest takich kilka. Przede wszystkim trzeba mieć tylko odrobinę wyobraźni oraz chęci do tego, żeby we własnym domu (lub też w piwnicy albo na strychu) zrobić sobie… bar. Stołki barowe nabyć można teraz właściwie we wszystkich sklepach meblowych, więc z tym nie będzie najmniejszych problemów.

Jak to zrobić w kuchni?

Stylizowanie mieszkania na pomieszczenie publiczne, czyli na przykład właśnie na bar albo jakiś inny lokal jest rzeczą bardzo ciekawą. W jaki sposób można urządzić tak najbliższe otoczenie? Jeśli ma się przestronną kuchnię, wówczas można zająć się czymś takim w niej. Wystarczy podzielić pomieszczenie na dwie części – jedną typowo kuchenną, drugą właśnie barową. W pierwszej z nich znajdować się będą stołki oraz blaty zwyczajne, typowe dla każdego pomieszczenia kuchennego. W drugiej kuchnię wyposażyć można w podwyższony, nieco węższy blat i przy nim ustawić specjalne stołki barowe. Taka stylizacja przyciągnie nie tylko uwagę gości, ale przede wszystkim sprawi, że kuchnia stanie się interesująca dla nas samych.

Piwnica albo strych

Żeby zrobić sobie bar w piwnicy albo w kuchni, trzeba mieć do tego odpowiednie warunki. Na strychu zazwyczaj jest zimno, a w piwnicy wilgotno. Jeśli więc już ktoś decyduje się na zaaranżowanie takiego pomieszczenia, powinien pomyśleć albo o jego ociepleniu, albo o delikatnym wysuszeniu. W innym przypadku może potem nie przepadać za przebywaniem w nim, a to już mija się z celem. Jeśli jednak dysponuje się dużą niezależną powierzchnią, wtedy można ją urządzić bardzo ciekawie. Zależy, co kto lubi. Jeśli ktoś jest fanem kawiarni, może zamiast baru poukładać zwykłe stoliki oraz odpowiednio do nich dobrane stoliki. Jeśli ktoś preferuje bar, wtedy cały czas powinien zwracać uwagę na stołki barowe.

Zalety oryginalnej aranżacji wnętrza

Nie da się mówić o minusach takiego pomysłowego urządzenia wnętrza. Właściwie istnieją tylko plusy takiego. Mieszkanie dla nas samych staje się niezwykle fascynujące oraz interesujące. Czujemy się w nim nietypowo, ale taka nietypowość nas pociąga, nie odstręcza. Przy tym, jeśli chcielibyśmy gdzieś wyjść, nie musimy daleko szukać – wystarczy, że udamy się do własnej kuchni, piwnicy lub strychu, a tam zastaniemy już odpowiednio zaaranżowane wnętrze.

Dyskusje

No comments yet.

Napisz komentarz